Opublikowany w remonty warszawa

Remont łazienki

Pomysł na remont łazienki

Generalnie remont łazienki jest dużym problemem, ponieważ zdecydowana większość osób posiada tylko jedną, co wiąże się w większości przypadków ze zmianą miejsca zamieszkania na czas remontu, warto więc aby powierzyć takie zadanie doświadczonej firmie, jeśli takiej nie znacie warto odwiedzić:

Remonty Warszawa

Jest to renomowana firma remontowa działająca na rynku Warszawskim.

Przejdźmy jednak do samego remontu, co jeśli posiadamy małą łazienkę w której na dodatek na wierzchu przechodzi instalacja kanalizacyjna do sąsiada z góry jak to często bywa w starym budownictwie?

Dobrym pomysłem wówczas okaże się zainstalowanie w nowej łazience WC na stelażu pod zabudowę gipsowo -kartonową, która podciągniemy tak by można było zabudować szpecące rury.

Ponadto jeśli posiadaliśmy do tej pory wannę, warto zastanowić się nad zmianą jej na brodzik typu walk in z odpływem liniowym i z jedną szybą, pozwoli nam to uzyskać sporo więcej miejsca. Zresztą do tak małej łazienki i tak nie ma sensu instalować ozdobnej rzeźbionej wanny, gdyż nawet nie będzie możliwości napawania się jej widokiem, wanna na nogach wolno stojąca też nie okaże się korzystna, kto chciałby pod nią sprzątać, jak nawet nie ma miejsca, aby przy niej klęknąć, a co dopiero się położyć?

Ok, ustaliliśmy że stawiamy na kabinę walk in podczas naszego remontu, ale jakie teraz zastosować sztuczki aby optycznie powiększyć naszą małą łazienkę?

  • LUSTRA! duże lustra, są świetnym sposobem na uzyskanie złudzenia powiększenia pomieszczenia, warto wkleić duże lustro nawet na długość całej łazienki między płytki, pozwoli to również na jej rozświetlenie, a wiadomo że im więcej światła w pomieszczeniu, też optycznie je powiększa
  • Warto kupić jasne płytki, które będą podłużne i pamiętajmy aby kłaść je w poziomie, tak wykonany remont łazienki, pozwoli optycznie wydłużyć ściany.
  • Co do oświetlenia warto zainstalować punktowe halogeny, zajmują one niedużo miejsca i do łazienki nadają się idealnie

Mam nadzieje że te rady pomogą przy remoncie waszej łazienki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *